Про садок

ЗДО № 7 працює з 11 листопада 1988р.

Всього груп – 13; 280 дітей

 

Методика виховання і навчання дітей.

Весь освітньо-виховний процес з дітьми в дошкільному закладі спрямований на охорону життя і вживання заходів щодо охорони нервової системи, запобіганню втомленості дітей. А тому час перебування дітей строго регламентується режимом дня Базової програми «Українське дошкілля». Вся робота спрямована на підтримку, збереження та розвиток здорового способу життя та створення умов, які запобігають дії шкідливих чинників, сприяють зміцненню захисно-пристосувальних механізмів дитини. 

У ЗДО створено естетично-розвивальне середовище: забезпечується максимальна емоційна зручність, насичення життя дитини позитивними емоціями, зміцнюються нервові сили, воля, відповідальність, гармонійно поєднуються фізичні та психічні навантаження з відпочинком.

Основні критерії якими ми керуємось при плануванні і проведенні освітньої роботи, є встановлення зв’язку між усіма видами діяльності. Вся педагогічна робота в групах ЗДО спрямована на пробудження у дітей думки, розуму, почуттів і дає можливість дитині відчувати себе вільною і значущою, сповнює життя малюка яскравими подіями.

Досягнення ЗДО. Перспективи.

В роботу з дітьми впроваджуються інноваційні технології з оздоровчої гімнастики за системою хатха-йога (методика Л.Латохіної), ДІР (динамічна інтенсивна реабілітація, методика В.Козака), нетрадиційні форми оздоровлення: імунна гімнастика, самомасаж, вправи «Мудри», гімнастика для очей, медитування, релаксація, навчання англійської мови за Шкваріною.

Заняття з фізичного виховання проводяться за методикою М.Єфименка «Театр фізичного виховання», горизонтальний пластичний балет, пластик-шоку. У роботі з дітьми використовується педагогічна спадщина С.Русової, В.Сухомлинського, М.Монтессорі, програма «Крок за кроком».